Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformowe Ori and the Blind Forest otrzyma dodatek

Jeszcze w tym roku.

Ceniona platformówka Ori and the Blind Forest otrzyma jeszcze w tym roku rozszerzenie na Xbox One i Windows 10.

Sielanka nie trwa wiecznie

Informacje ujawnił na Twitterze Larry „Major Nelson” Hryb, popularny dyrektor programowania dla usługi Xbox Live.

Dodatek ukaże się w formie wydania Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, wprowadzając kolejne etapy do pokonania, mechanikę rozgrywki, a możliwe, że także umiejętności.

Moon Studios pracowało nad Ori and the Blind Forest przez niemal pięć lat, ale wydatki zwróciły się już po tygodniu w sprzedaży. Założyciel firmy - Thomas Mahler - mówił w kwietniu, że chciałby zająć się kontynuacją.

„Po około dziewięciu godzinach niechętnie opuszczamy bajkową oprawę, zamykając wzruszającą historię o leśnych bohaterach. Podróż jest jednak emocjonująca, spójna artystycznie i zarazem niezwykle relaksująca. Warto!” - napisał w recenzji Łukasz.

Ori to leśny stworek wiodący beztroskie życie na polanie. Spokój zostaje jednak zburzony, gdy zły duch Kuro kradnie światło ze świętej rośliny, skazując cały las na powolne wymarcie. Mały bohater z pomocą walecznego duszka Seina wyrusza w wielką podróż, by przywrócić zdrowie krainy.

Gra debiutowała 11 marca.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze