Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformowe Bloodstained z wydawcą i ujęciami rozgrywki

Prace wspomoże 505 Games.

Platformowe Bloodstained: Ritual of the Night znalazło wydawcę. Sfinansowanego na Kickstarterze, duchowego następcę serii Castlevania na rynek wprowadzi 505 Games.

Włoska firma z Mediolanu pomoże w marketingu i dystrybucji, jak wcześniej czyniła przy okazji Sniper Elite 3, Payday 2, Assetto Corsa, Brothers: A Tale of Two Sons czy Rocket League.

Tła zapowiadają się interesująco

Platformy docelowe dla gry to PC (Windows, Mac, Linux), PS4, PS Vita, Xbox One oraz Wii U.

Po niedawnym opóźnieniu, nową datę premiery dla Bloodstained: Ritual of the Night podano tylko ogólnie - 2018 rok. Za tytuł odpowiada Koji Igarashi. Deweloper zasłynął z pracy nad Castlevania: Symphony of the Night oraz później, jako reżyser serii.

Była to co prawda kolejna część uznanego już wtedy cyklu, ale tej produkcji przypisuje się zrewolucjonizowanie serii i wprowadzenie charakterystycznych elementów, takich jak bardziej otwarta struktura i mechanika RPG. Podobne założenia naśladuje teraz Bloodstained.

Poniżej najnowszy materiał wideo. W drugiej części filmu znaleźć można kilka ujęć z rozgrywki, z testowej wersji:

Na prace nad produkcją deweloper pozyskał rekordowe 5,54 mln dolarów na Kickstarterze, bijąc tym samym wynik Torment: Tides of Numenera (4,18 mln).

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze