Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plants vs Zombies: Garden Warfare z kategorią wiekową na PlayStation 4

Tytuł czasowo ekskluzywny dla Xboksów.

Wszystko wskazuje na to, że Plants vs Zombies: Garden Warfare, tytuł czasowo ekskluzywny dla konsol Xbox 360 i Xbox One, jest przygotowywany do premiery także na PS4. Gra otrzymała już kategorie wiekowe w tej wersji sprzętowej.

Koreańska organizacja zajmująca się klasyfikacją gier oceniła Garden Warfare na PS4 oraz pozostałe platformy sprzętowe - informuje serwis Gematsu. Podobnie uczyniono w Brazylii (dzięki, Lifeflower).

Nowa produkcja studia PopCap zadebiutuje na X360 i Xbox One już 20 lutego przyszłego roku. Ogłoszono także edycję PC, bez podawania daty premiery.

Tytuł od zawsze określano jako „czasowo ekskluzywny”, ale wzmianki o PlayStation 4 sugerują, że po upływie okresu wyłączności gra trafi także na konsolę Sony.

Konsola Xbox One otrzyma dwie dodatkowe opcje rozgrywki: lokalne mecze w kooperacji na podzielonym ekranie (dla dwóch graczy) oraz Boss Battle, w którym przydatny będzie Kinect i tablet z aplikacją SmartGlass, umożliwiający wysyłanie wsparcia z poziomu urządzenia przenośnego, obserwując pole walki z góry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze