Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare opóźnione o tydzień na Xboksach

Premiera 27 lutego.

Zręcznościowa strzelanka Plants vs. Zombies: Garden Warfare ukaże się w Europie tydzień później, niż pierwotnie planowano - 27 lutego. Dwa dni wcześniej gra zadebiutuje w USA.

Nowe daty dotyczą konsol Xbox 360 oraz Xbox One - Microsoft zapewnił sobie czasową ekskluzywność na tytuł EA i studia PopCap.

W planach jest także edycja PC, a odsłona PlayStation 4 pojawiła się już na stronach organizacji nadających kategorie wiekowe.

Konsola Xbox One otrzyma dwie dodatkowe opcje rozgrywki: lokalne mecze w kooperacji na podzielonym ekranie (dla dwóch graczy) oraz Boss Battle, w którym przydatny będzie Kinect i tablet z aplikacją SmartGlass, umożliwiający wysyłanie wsparcia z poziomu urządzenia przenośnego, obserwując pole walki z góry.

Pozostałe tryby to między innymi Garden Ops, gdzie czterech zawodników zmaga się z kolejnymi bossami oraz Garden & Graveyards, czyli klasyczny, drużynowy deathmatch w zespołach po 12 osób.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze