Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlanetSide 2 doczeka się misji generowanych przez graczy

Nowy system zostanie zaimplementowany w sierpniu.

Twórcy PlanetSide 2 poinformowali na oficjalnym forum o planach wprowadzenia do gry misji generowanych przez użytkowników. Deweloperzy chcą uruchomić nową funkcję w sierpniu.

Obecnie w grze dostępne są trzy kontynenty, na każdym mieści się łącznie do 2000 żołnierzy

„PlanetSide 2 zawsze mocno związane było z ideą rozgrywki i zawartości niezwykle mocno połączonej z działaniami graczy” - napisał jeden z przedstawicieli Sony Online Entertainment.

„System misji będzie pójściem o krok do przodu. Chcemy dać graczom (z odpowiednio rozwiniętymi cechami przywódczymi) możliwość generowania misji widocznych na mapie dla wszystkich żołnierzy frakcji”.

Dowódcy będą mogli tworzyć misje skłaniające do konkretnych zadań - desantu w odpowiednim miejscu, albo przeprowadzenia serii nalotów. Gracze, którzy aktywują wybraną misję, za wykonywanie ustalonych czynności otrzymają dodatkowe punkty doświadczenia i inne bonusy.

PlanetSide 2 zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na PC, ma także trafić na PlayStation 4. Jest pierwszoosobową, darmową strzelaniną MMO. W walce o kontrolę nad rozległymi kontynentami bierze jednocześnie udział kilkuset graczy z każdej z trzech dostępnych frakcji.

PlanetSide 2 - Trailer

Komentarze