Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plague Tale Requiem - zakończenie: ile jest, czy są różne

Konsekwecje w grze.

Rozgrywka w A Plague Tale Requiem daje graczowi dużą swobodę wyboru. Chociaż nie mamy w grze decyzji fabularnych, to niejednokrotnie możemy zabijać napotkanych wrogów lub oszczędzać ich życie, co z resztą skomentują nasi towarzysze. Na tej stronie dowiesz się, czy podjęte działania wpływają na epilog gry.

Tytuł posiada tylko jedno możliwe zakończenie. Rozmowy z różnymi NPC oraz nasze działania nie mają wpływu na to, jak potoczy się historia.

Gra pozostawia nam pod tym względem pełną dowolność - możemy się skradać, wykorzystywać otoczenie, lub agresywnie walczyć z wrogami, a i tak poznamy pełną opowieść.

Warto zauważyć, że do pełnego odblokowania wszystkich umiejętności Amicii, musimy przejść grę kilkukrotnie, korzystając z trybu Nowej Gry Plus. Jednorazowe ukończenie przygody nie da nam wystarczająco dużo okazji, aby w pełni rozwinąć wszystkie paski zdolności.

Spis treści: A Plague Tale Requiem - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze