Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plague Tale Requiem - Kolekcja, Herbarium Huga

Gdzie znaleźć wszystkie zioła i ptasie pióra.

Kolekcja (Herbarium) Huga to jedna z dwóch kategorii znajdziek w A Plague Tale Requiem. Do zebrania jest łącznie 12 ziół i ptasich piór, które zlokalizowane są w różnych miejscach w świecie gry. W jednym rozdziale można znaleźć maksymalnie jeden przedmiot z kolekcji.


Na tej stronie:


Rozdział 2: Strzałka

W drodze do wieży południowej, po opuszczeniu lokacji z windą i paleniskiem. Rośnie na ziemi przed schodami.


Rozdział 3: Rumianek

Przed chatą zielarza znajduje się drzewo. Strąć, za pomocą procy, przywieszoną do gałęzi kulę, a rumianek spadnie na ziemię.


Rozdział 4: Goryczka

Po tym jak wejdziesz do portu (na wybrzeże), skręć w prawo. Na końcu drogi, przy drzewie, odnajdziesz roślinę


Rozdział 5: Zawilec

Kiedy dotrzesz do kamiennego mostu, zniszcz metalowy pierścień i wejdź po wózku na drewnianą konstrukcję, stamtąd przedostaniesz się na wzgórze, gdzie rośnie Zawilec.


Rozdział 6: Sójka

Na początku rozdziału Amicia pobiegnie za Hugo, w kierunku drzewa na polanie. Tam odnajdziesz pióra ptaka.


Rozdział 7: Mewa śmieszka

Gdy wejdziesz na plażę, odnajdź chatę; wejdź do niej i przeskocz przez otwór okienny, a dojdziesz do miejsca, gdzie znajdziesz ptasie pióra.


Rozdział 8: Kania czarna

We wiosce. Gdy przejdziesz przez targ (po lewej stronie) dojdziesz do drzewa, pod którym leżą ptasie pióra.


Rozdział 9: Płomykówka

W drodze do sanktuarium miniesz wielu strażników, aż w końcu dotrzesz do ruin wieży; wejdź na sam szczyt i zeskocz na skały; na końcu ścieżki odnajdziesz ptasie pióra przy drzewie.


Rozdział 10: Kruk

Gdy, w drodze do fortu, miniesz pierwszych łowców niewolników, dotrzesz do warsztatu. Naprzeciwko znajduje się droga po skałach. Dotrzesz nią do urwiska, gdzie leżą pióra kruka.


Rozdział 11: Szczygieł

Kiedy zejdziesz do podziemi i pierwszy raz użyjesz ognia greckiego (beczki), by wysadzić metalowe drzwi, przejdziesz do komnaty ze stołem warsztatowym. Tam musisz wysadzić kolejną beczkę, która znajduje się w rogu sali. W ten sposób utworzysz przejście do pomieszczenia, gdzie odnajdziesz ptasie pióra.


Rozdział 13: Gęgawa

Przed placem, na którym ma zostać stracony Arnoud. Podsuń wózek tak, by wspiąć się na wskazany na obrazku punkt, gdzie odnajdziesz pióra ptaka.


Rozdział 16: Goździk

Na początku rozdziału, za warsztatem, a przed pierwszymi drzwiami. Zauważy go Lucas i pochyli się nad nimi, więc trudno go przegapić.

Następnie: Plague Tale Requiem - Pamiątki

Spis treści: A Plague Tale Requiem - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze