Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Piętnaście minut akcji z gry przygodowej Tacoma

Od twórców Gone Home.

Futurystyczna gra przygodowa Tacoma - nowy projekt twórców Gone Home - zaliczyła w marcu opóźnienie, lecz tytuł nabiera kształtów, co potwierdza nowy materiał wideo.

Piątka to już tłum

Okazję do sprawdzenia gry miał serwis IGN. Efektem jest pierwsze konkretne spojrzenie na rozgrywkę w tym tytule, w tym na różnice względem poprzedniej gry studia The Fullbright Company.

Zwiedzamy więc opuszczoną stację kosmiczną, ale nie jesteśmy do końca sami - znajdujemy „duchy”, czyli pozostałości członków załogi. Te możemy odtwarzać, obserwując momenty z ich życia.

Są też inne materiały do przejrzenia: wiadomości, emaile, życiorysy. Wszystko to pozwoli zapewne - w toku eksploracji - odkryć tajemnicę opuszczonej stacji.

Jest też jazda pociągiem, koszykówka w stanie nieważkości oraz bardzo miły głos sztucznej inteligencji, który do złudzenia przypomina miły głos AI z wydanego niedawno The Turing Test. Przypadek?

Tacoma ukaże się wiosną przyszłego roku na PC (Windows, Mac, Linux) oraz Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze