Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy zwiastun „Małej Syrenki” w wersji aktorskiej

Rzut oka na Arielkę.

W sieci pojawił się pierwszy, krótki zwiastun aktorskiej wersji „Małej Syrenki”. Możemy w nim zobaczyć i usłyszeć Ariel śpiewającą „Naprawdę chcę”, a także rzucić okiem na kilka podwodnych królestw.

W rolę tytułowej syrenki wcieli się Halle Bailey, 22-letnia aktorka znana głównie z serialu „Grown-ish”. Oprócz niej, w aktorskiej wersji kultowej animacji wystąpią także Melissa McCarthy jako Urszula („Mike i Molly”), Javier Bardem jako król Tryton („To nie jest kraj dla starych ludzi”) oraz Jonah Hauer-King jako książę Eryk („The Last Photograph”).

Oryginalna „Mała syrenka” ukazała się w 1989 roku i była pierwszym po 30 latach filmem animowanym wytwórni Walta Disneya. Sukces produkcji odegrał kluczową rolę w powrocie studia do pełnometrażowych animacji oraz formatu filmów muzycznych. „Mała syrenka” luźno nawiązuje do baśni Hansa Christiana Andersena pod tym samym tytułem.

Za reżyserię nowej wersji odpowiada Rob Marshall, który ma na swoim koncie musical „Chicago”, „Wspomnienia gejszy” czy „Tajemnice lasu”. Film trafi do kin 26 maja 2023 roku.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze