Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy sezon MultiVersus ma nową datę premiery

Będzie też Morty.

Największy hit tego lata - bijatyka MultiVersus - otrzymał nową datę startu pierwszego sezonu zmagań, niedawno opóźnionego. Nie trzeba będzie czekać już długo - tylko do poniedziałku, 15 sierpnia.

Zgodnie z obietnicami, wraz z premierą przepustki sezonowej do akcji wkroczy także kolejny zawodnik, Morty z kreskówki „Rick i Morty”. Ten pojawi się jednak nieco później, bo dopiero w następnym tygodniu, 23 sierpnia. Także i dalej nie zabraknie atrakcji i nowości.

„Wszystko, co przygotowaliśmy na pierwszy sezon, nie ukaże się jednego dnia” - napisano na Twitterze. „Nowe tryby i treści będą rozplanowane na cały sezon”. Nie potwierdzono za to interesującej opcji, której doszukano się w plikach gry: możliwości awansowania przepustki wspólnie razem ze znajomym.

Tytuł budzi skojarzenia z Super Smash Bros. - akcja toczy się na dużych, kilkupoziomowych arenach. Pozycja położy nacisk na zmagania dwa na dwa, ale pojawią się walki jeden na jednego i przeznaczony dla maksymalnie czterech użytkowników tryb, w którym tylko jedna osoba może wygrać.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze