Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy pakiet misji Nova do Starcrafta 2 ukaże się 30 marca

Preorder za 15 euro (ok. 65 zł).

Pierwszy pakiet misji fabularnych „Tajne operacje Novy” do Starcrafta 2 zadebiutuje 30 marca, oferując trzy z dziewięciu planowanych zadań z nowej mini-kampanii.

Ruszyły już zamówienia przedpremierowe. Cena każdego zestawu wynosić będzie 7,49 euro (ok. 33 zł), ale można nabyć wszystkie trzy przed premierą w cenie 15 euro (ok. 65 zł). Po debiucie cena wzrośnie do 22,47 euro (ok. 97 zł).

Wszystkie pakiety powinny ukazać się do 1 grudnia 2016. Wymagana jest podstawowa wersja gry, ale wystarczy darmowy pakiet startowy.

Fabuła opowie o rywalizacji z tajną grupą terran, zwaną Obrońcami Ludu. „Jako Nova Terra, psioniczny agent oddziału duchów wyszkolony do wykonywania tajnych misji, musisz udaremnić spisek, zanim dla Dominium Terran będzie za późno” - czytamy w opisie.

„Twoim zadaniem będzie pomóc imperatorowi Mengskowi przywrócić pokój i jedność w Dominium Terran.”

Nie zabraknie nowych przerywników filmowych, a osoby składające zamówienia przedpremierowe mogą liczyć na prezent w postaci portretu Novy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze