Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy odcinek Life is Strange od jutra dostępny za darmo

Na wszystkich platformach.

Pierwszy odcinek przygodówki Life is Strange będzie od jutra - 21 lipca - dostępny do pobrania za darmo na wszystkich platformach sprzętowych.

Produkcja opowiadająca o przygodach nastolatków i manipulowaniu czasem podzielona jest na pięć części, które ukazywały się na przestrzeni ubiegłego roku.

Od jutra wszyscy zainteresowani będą mogli ściągnąć i przetestować początek przygody na PC (Windows i Mac), PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

„Life is Strange to świetna gra przygodowa. W ostatecznym rozrachunku fabuła nie jest może szczególnie zachwycająca, ale w kolejnych odcinkach skutecznie przyciągała uwagę, a bohaterów łatwo było polubić” - napisał kilka dni temu Mateusz.

„Podejście do produkcji studia Dontnod po przygodzie z kilkoma tytułami od Telltale Games to odświeżające, ciekawe uczucie. Przygody Max Caulfield nie są bowiem tylko - i przede wszystkim - interaktywnym filmem. Life is Strange jest w większym stopniu grą.”

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze