Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy gameplay z Kajko i Kokosz: Na Plasterki nie wygląda najlepiej

Ujęcia z wczesnej wersji.

Studio Starving Pixels opublikowało pierwsze ujęcia z rozgrywki w grze Kajko i Kokosz: Na Plasterki. Premiera w przyszłym roku na PC i konsole, z kooperacją dla czterech osób i kampanią fabularną.

Jeśli o tym ostatnim elemencie mowa, opowieść tworzy sam Maciek Kur, a więc autor nowych przygód słynnych bohaterów, a także scenarzysta serialu na platformie Netflix.

Co interesujące, mechanika rozgrywki bazuje na 4. edycji papierowego systemu RPG Earthdawn. Produkcja reprezentuje gatunek hack'n'slash, a gracze wcielą się w Kokosza, Kajka, Mirmiła, Woja Wita, Łamignata lub Jagę, wybierając przy tym jedną z piętnastu dyscyplin.

Zmierzymy się ze Zbójcerzami i Borostworami, a „zaawansowany system walki będzie wymagał od gracza dokonywania taktycznych wyborów, aby sprostać nawałnicy mieczy wroga”. Wszystko to brzmi dość ambitnie, ale przed obejrzeniem powyższego materiału wideo ostrzegamy, że mowa o wczesnej wersji pre-alpha.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły