Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy epizod przygodówki Broken Sword 5: The Serpent's Curse dostępny na iOS

AKTUALIZACJA: Premiera na Androida.

Aktualizacja: Pierwszy odcinek Broken Sword 5: The Serpent's Curse jest już dostępny na tablety i smartfony napędzane systemem Android. Przygodówkę wyceniono na 25 zł.

Nadal nie podano jednak informacji na temat daty premiery drugiej części gry studia Revolution Software.

Poniżej zestaw screenshotów z wersji na Androida:

*

Oryginalna wiadomość: Pierwszy epizod sfinansowanej na Kickstarterze gry przygodowej Broken Sword 5: The Serpent's Curse jest już dostępny w sklepie App Store.

Twórcy z niezależnego studia Revolution Software ustalili cenę na 4,50 euro (ok. 19 zł). W planach jest także wersja na Androida. Pliki gry zajmują 1,84 GB, a całość została dostosowana dla iPhone'a 5.

Zobacz także: Najlepsze, darmowe gry na iPad / iPhone

Jeszcze na I kwartał tego roku zaplanowano premierę drugiego odcinka gry, także na pozostałe platformy sprzętowe, czyli PC, Maca, Linux oraz przenośne PlayStation Vita.

„Pierwszy epizod Serpent's Curse zapewnia kilka godzin dobrej zabawy w starym stylu. Tytuł posiada kilka błędów, a dla weteranów zagadki mogą być nieco zbyt proste. Nie zmienia to jednak faktu, że w nowego Broken Sworda gra się po prostu przyjemnie” - napisał w naszej recenzji Michał.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze