Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze ujęcia z rozgrywki w The Tomorrow Children

„Komunistyczny” Minecraft na PS4.

Studio Q-Games opublikowało pierwsze fragmenty rozgrywki z gry The Tomorrow Children, powstającej we współpracy z SCE Japan Studio, tylko na PlayStation 4.

Stylistyka nie wszystkim przypadnie do gustu

Tytuł przypomina nieco „komunistycznego” Minecrafta - zadaniem graczy będzie pozyskiwanie surowców oraz odbudowanie zrujnowanej cywilizacji w sandboksowym świecie.

Stworzymy klony o różnych umiejętnościach i klasach, odpowiedzialne za określone czynności. Nie zabraknie także walki - budowani żołnierze odeprą ataki bestii określanych jako Izverg, przemieszczających się po resztkach Ziemii, zamienionej teraz w pustkę - The Void.

Główną bohaterką jest dziewczynka. Całość przedstawiono w „plastycznej” oprawie graficznej, którą twórcy opisują jako bardziej „filmowa” w sferze generowania kolorów.

„Filmowcy z Pixara biją nas w kwestii detali, ponieważ mogą spędzić 30 minut na generowaniu każdej klatki obrazu, ale nasze oświetlenie jest subtelniejsze i bardziej efektywne” - zapewniają twórcy.

Gracze będą mogli kopać i budować obiekty, ale deweloperzy nie chcieli postawić na proste sześciany znane z Minecrafta. Dlatego też zdecydowano się na zastosowanie technologii określanej jako Layered Depth Cubes, pozwalającej na budowanie świata bez konieczności stosowania wielokątów.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze