Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze testy The Sims 5 podobno już w tym tygodniu

Przynajmniej dla jednego z elementów.

Choć na The Sims 5 poczekamy jeszcze zapewne długi czas, pierwsze testy produkcji - a raczej jej części - wystartują najwyraźniej już jutro, 25 października.

Takie wieści przekazał serwis Insider-Gaming, powołując się na wiadomości email, jakie otrzymała część osób zapisanych do inicjatywy playtestów na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Test skupi się głównie na nowym narzędziu modyfikowania obiektów, co nazywamy obecnie Warsztatem” - napisano w zaproszeniu. „To narzędzie ma za zadanie pomóc w dostosowaniu wyglądu obiektów, którymi dekorujemy mieszkania. Zachęcamy do przygotowania własnych kreacji, a także do pobrania tych stworzonych przez innych. Pamiętajcie, że możecie też grać ze znajomymi!”.

Electronic Arts zapewnia jednocześnie, że to tylko „jeden aspekt tego, czym stanie się ostatecznie Project Rene”. Tak właśnie nazywana jest kolejna odsłona słynnej serii - określenie The Sims 5 jeszcze oficjalnie nie padło, lecz jest stosowane „umownie” przez fanów.

Narzędzia, które przyjdzie przetestować w tym tygodniu, widzieliśmy już podczas pierwszej prezentacji rozgrywki, pod koniec powyższego materiału rozgrywki (28:35). Pokazano właśnie zaawansowane opcje personalizacji i edycji mebli, ale niestety nic więcej.

Deweloperzy chcą, by „The Sims 5” było bardziej elastyczne w kwestii budowania, meblowania i dekorowania. Gracze będą mogli zmieniać nie tylko kolory i wzory, ale też kształty obiektów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze