Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze spojrzenie na nową mapę w Warzone 2.0

Ashika, do mniejszych meczów.

Zbliża się drugi sezon zmagań w Call of Duty: Warzone 2.0, więc Activision zaoferowało pierwszy rzut oka na Ashika Island. Nowa mapa wprowadzana do darmowej strzelanki przeznaczona będzie do mniejszych meczów.

Lokację ujawniono w serii wpisów na Twitterze. Jak wyjaśniają twórcy, „mała mapa” posłuży graczom w ramach DMZ, ale przyda się także w powracającym trybie Resurgence, w którym liczba użytkowników zrzucanych na pole bitwy zmniejsza się do 40-50, ale z opcją odradzania po śmierci.

Opublikowane zrzuty z ekranu pokazują szereg punktów charakterystycznych, opisanych jako Residential, Shipwreck, Tsuki Castle, Port Asika, Town Centre, Beach Club oraz Ogaikku Farms. Cztery miejscówki doczekały się dodatkowych detali, ze screenami poniżej.

Underground Waterway, czyli podwodny kanał

Po ostatnim opóźnieniu, start drugiego sezonu Warzone 2.0 zaplanowano na 15 lutego. Poza powrotem wspomnianego Resurgence w planach jest aktualizacja Gułagu (wracającego do pojedynków „1 na 1”), przedmiotów (brak średnich i dużych plecaków, trzy płyty pancerza na start) i profilów uzbrojenia (z zestawami perków do odblokowania).

Nie może zabraknąć broni. Choć informacje nie są jeszcze oficjalne, wygląda na to, że otrzymamy kuszę, a być może także półautomatyczną strzelbę Vepr-12. Ujawnione wcześniej obazki sugerowały również, że gamę operatorów wzbogaci Ronin, co z pewnością pasowałoby do japońskiej wyspy Ashika.

Beach Club, czyli klub na plaży
Town Centre, czyli centrum miasta
Tsuki Castle, czyli japoński zamek
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze