Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze screeny ze Star Wars: First Assault, sieciowej strzelanki dla 16 osób

AKTUALIZACJA: Opublikowano dwa filmy z gry.

Aktualizacja: Serwis Kotaku opublikował dwa filmy z gry. W Internecie pojawiły się też nowe screeny pochodzące ze Star Wars: First Assault.


Star Wars First Assault Pre-rendered Intro przez AGBLeaks
Star Wars First Assault Footage przez AGBLeaks

---

Oryginalna wiadomość (11.03.2013): Serwis Kotaku opublikował pierwsze screeny i informacje z anonimowego źródła, według którego ujawnione w październiku zeszłego roku Star Wars: First Assault to sieciowa strzelanka dla 16 osób.

Projekt, dostępny docelowo jedynie w dystrybucji cyfrowej, planowano jako przystanek przed premierą większego tytułu - Star Wars: Battlefront III. Jednak po przejęciu LucasArts i licencji na „Gwiezdne wojny” przez Disney, dalsze prace nad grami stoją pod znakiem zapytania.

Jak donosi serwis Kotaku, Star Wars: Battlefront III miało powstać od nowa, choć studio Free Radical twierdziło wcześniej, że ukończyło prace w 99%, zanim LucasArts postanowił anulować produkcję.

Również Star Wars: First Assault jest już prawie gotowe. Gra stawia na rozgrywkę sieciową i starcia dwóch, 8-osobowych zespołów. Ogłoszenie tytułu planowano na wrzesień zeszłego roku, a premierę na wiosnę. Jednak po przejęciu przez Disney, LucasArts wstrzymał wszystkie prace, a studia produkcyjne są podobno opuszczane przez pracowników. Warto przypomnieć, że podobna sytuacja dotyczy obiecującego Star Wars 1313 - dalszy los tej produkcji także nie jest znany.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły