Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze screeny z przygodowej serii Batman od Telltale

Jest też Kobieta-Kot.

Studio Telltale opublikowało pierwsze screeny z przygodówki Batman - The Telltale Series, debiutującej latem tego roku. Ujawniono też obsadę aktorską produkcji.

Platformy docelowe to PC (Windows i Mac), a także wszystkie domowe konsole obu generacji oraz urządzenia mobilne. Co ciekawe, tym razem wersja pudełkowa ukaże się wraz z pierwszym odcinkiem, a nie jak dotychczas - po zakończeniu sezonu.

Screeny ujawniają, że w tytule pojawi się między innymi Kobieta-Kot. Głosu użyczy jej Laura Bailey (ostatnio jako Chun-Li w Street Fighter 5 czy Nadine Ross w Uncharted 4).

W rolę Batmana wcieli się dobrze znany Troy Baker. Do tego Travis Willingham jako Harvey Dent (Scrotus w Mad Max czy Karax w StarCraftcie 2), Erin Yvette jako Vicki Vale (Snow White w The Wolf Among Us), Enn Reitel jako Alfred Pennyworth czy Richard McGonagle jako Carmine Falcone.

Seria będzie składała się ze standardowych pięciu odcinków. Twórcy chcą skoncentrować się w większym stopniu na postaci Bruce'a Wayne'a. W niektórych scenach wybierzemy nawet, czy chcemy wcielić się w Mrocznego Rycerza, czy w milionera - bez kombinezonu i gadżetów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze