Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze Left 4 Dead otrzymało nową kampanię

W niedokończonej formie.

Studio Turtle Rock niespodziewanie opublikowało kilka dni temu nową kampanię do kooperacyjnej strzelanki Left 4 Dead z 2008 roku. Projekt można pobrać za darmo z oficjalnej strony.

Kampania nie została nigdy dokończona, a deweloperzy nie są już odpowiedzialni za produkcję, lecz nadal zdecydowali się wydać mapy. Całość nosi nazwę Dam It i łączy założenia dwóch dostępnych zestawów, Dead Air oraz Blood Harvest.

Odpowiedzialny za publikację projektu twórca ostrzega, że na części obiektów brakuje tekstur, a niektóre funkcje nie działają, ale rozgrywka jest możliwa od początku do końca.

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony, brakuje kilku wydarzeń specjalnych i spawnów dla zombie, a - co interesujące - windy na tytułowej tamie są niewidzialne, choć wciąż działają.

Mapa kampanii

Jednocześnie opublikowano dwie nowy mapy do trybu Survival.

Left 4 Dead debiutowało w 2008 roku na PC i X360. Nowa kampania jest oczywiście dostępna tylko na komputerach osobistych. Maksymalnie czwórka graczy wciela się w produkcji w ocalałych, starając się przetrwać starcie z różnymi gatunkami zombie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze