Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Borderlands 2 w wersji PlayStation Vita

Nagranie z imprezy GDC.

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające pierwsze fragmenty rozgrywki z Borderlands 2 w wersji PlayStation Vita, pochodzące prosto z imprezy GDC.

Film opublikował na YouTube'ie przedstawiciel serwisu AtomixVG, oferując pierwsze spojrzenie na produkcję, ukrywaną dotychczas w ścisłej tajemnicy.

Poniżej znaleźć można ponad cztery minuty rozgrywki, z jednej z pierwszych lokacji - Southern Shelf Bay. W oczy rzuca się niższa jakość tekstur, co jednak zapewnia płynną zabawę i strzelanie.

Sam poziom ładuje się około 30 sekund, ale warto zwrócić uwagę, że „AtomixVG” gra na deweloperskiej wersji urządzenia, więc konwersja nie jest zapewne gotowa.

Za konwersję Borderlands 2 na przenośny sprzęt Sony odpowiada Iron Galaxy Studios, specjalizujące się właśnie w portach na przeróżne urządzenia.

Kooperacyjna strzelanka debiutowała na PC i konsolach starszej generacji już we wrześniu 2012 r. Odsłona PS Vita ma ukazać się wiosną tego roku.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze