Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze dodatki do Dragon Ball Xenoverse 2 już 20 grudnia

Darmowe i płatne DLC.

Po premierze gry akcji Dragon Ball Xenoverse 2 w październiku, Bandai Namco ujawniło informacje na temat pierwszych dodatków do tytułu, zaplanowanych na 20 grudnia.

Tego dnia zadebiutują dwa rozszerzenia: jedno darmowe oraz drugie, do kupienia osobno lub udostępniane w ramach przepustki sezonowej, bez dodatkowych opłat.

Wesoła ekipa

W tym drugim przypadku mowa o kreatywnie nazwanym DLC Pack 1. W środku dwie postacie - Cabbe i Frost - a także alternatywne zadania, kostiumy, ataki i „wiele więcej”.

Paradoksalnie, ciekawiej zapowiada się darmowy dodatek. Wprowadzi nie tylko kolejne umiejętności, stroje i ataki, ale także wydarzenie Frieza Siege Event, gdzie celem będzie pokonanie armii Freezera, atakującej miasto Conton.

Jeśli się uda, otrzymamy następne stroje. Do tego kolejny boss do pokonania - Yamcha w „złej” wersji. Tutaj zwycięstwo nagradzane będzie specjalnym tytułem.

Dragon Ball Xenoverse 2 debiutowało 28 października na PC, PS4 i Xbox One.

Podobnie jak w poprzedniej części, wcielamy się w stworzonego przez gracza wojownika, którego zadaniem jest uratowanie osi czasu.

Bierzemy udział nie tylko w wydarzeniach znanych z głównej mangi i anime, ale także z filmów kinowych i odcinków specjalnych. Pojawiają się więc postacie, takie jak Turles, Bardock czy nameczanin Slug.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze