Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze DLC z przepustki sezonowej do Dying Light zadebiutuje już jutro

Dwie trudne misje.

Studio Techland poinformowało, że już jutro posiadacze przepustek sezonowych do Dying Light będą mogli pobrać pierwsze DLC do gry, zatytułowane Cuisine & Cargo.

Dworzec kolejowy...

Na PlayStation 4 premiera rozszerzenia zaplanowana jest na środę, 11 lutego.

Dodatek zawiera dwie misje, rozgrywające się na terenie budynków, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii. To restauracja w Harran oraz hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej.

Polskie studio ujawniło także harmonogram dla kolejnych DLC. W marcu posiadacze przepustek sezonowych pobiorą Ultimate Survivor Bundle, zawierające siedem przedmiotów, trzy stroje i cztery plany konstrukcyjne.

Ostatnie rozszerzenie - The Bozak Horde - wprowadzi nowy tryb rozgrywki, w którym gracze będą odpierać kolejne fale zombie na stadionie w Harran, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

Przed premierą obiecywano, że gracze kupujący wersje pudełkowe gry otrzymają dwa pierwsze dodatki za darmo, ze względu na opóźnienie premiery wydania fizycznego. Nie dotyczy to jednak Polski, gdzie do przesunięcia nie doszło.

Przepustka sezonowa Dying Light kosztuje 20 euro (ok. 84 zł) na Steamie, 84 zł na PlayStation 4 i 80 zł na Xbox One.

...i restauracja.
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze