Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Piękny Cadillac na okładce Forza Motorsport. Twórcy zapraszają na pokaz trybu kariery

Trzeba będzie poczekać odrobinę dłużej.

Wyczekiwana przez fanów Xboksa i wyścigów o symulacyjnym zacięciu Forza Motorsport jedzie i dojechać nie może. Premiera zdaje się być jednak coraz bliżej, a twórcy zapraszają na prezentację trybu kariery i pokazują auta z okładki.

Twórcy z Turn 10 Studios za pośrednictwem Twittera opublikowali wpis, który zachęca do oglądania czerwcowego pokazu Microsoftu - najwyraźniej w trakcie imprezy zobaczymy najprawdziwsze auta zdobiące okładkę nadchodzących wyścigów. Podziwiać jest co, ponieważ jednym z aut jest zjawiskowy Cadillac Racing V-Series.R nr 01 z 2023 r. z 5,5-litrowym silnikiem DOHC V8.

„Czujemy się podekscytowani mogąc potwierdzić samochody z okładki Forza Motorsport - poznaj oszałamiającego Cadillaca Racing V-Series.R nr 01 z 2023 r. i Chevroleta Corvette E-Ray z 2024 r. Dołącz do nas podczas Xbox Games Showcase 11 czerwca, aby przyjrzeć się samochodom z bliska i zobaczpełny opis rozgrywki w trybie kariery dla jednego gracza podczas Forza Monthly 13 czerwca! Do zobaczenia na linii startu”.

Wygląda na to, że podczas czerwcowej konferencji Forza Motorsport nie otrzyma przesadnie dużo czasu antenowego, ponieważ prezentacja trybu kariery - a więc jednej z najbardziej interesujących fanów funkcji - odbędzie się dopiero dwa dni później na streamie z serii Forza Monthly. Sugeruje to, że podczas Xbox Games Showcase zobaczymy jedynie krótki trailer z rozgrywką i być może poznamy ostateczną datę premiery.

Forza Motorsport nadal pozostaje pewną tajemnicą, choć gra powinna zadebiutować jeszcze w tym roku. Ostatnie plotki na ten temat są sprzeczne, ponieważ niektórzy sądzą, że premiera może odbyć się jeszcze w wakacje, natomiast inni są zdania, że wcześniej ukaże się Starfield. Oznaczałoby to, że za kierownice wskoczymy najwcześniej dopiero jesienią.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze