Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Piękne auta w premierowym trailerze Forza Motorsport 6

Kariera na 70 godzin.

Microsoft przygotowuje się do premiery wyścigowego symulatora Forza Motorsport 6, publikując premierowy zwiastun tej produkcji.

Wydawca chwali się, że mamy do czynienia z „największą odsłoną serii w historii”: 460 samochodów, 26 lokacji z całego świata, tryb wieloosobowy dla 24 osób, 60 klatek na sekundę i rozdzielczość 1080p. Ukończenie kariery ma zająć nawet 70 godzin.

Studio Turn 10 wprowadza też wyścigi nocne i deszczową pogodę. Obie te opcje nie będą „dynamicznie”, lecz przypisane do lokacji z góry, przed startem. Dostaniemy więc mokry tor Silvertstone czy Daytona i Le Mans pod przykryciem nocy.

Nie zabraknie zapowiadanych wcześniej „trójwymiarowych kałuż”, symulujących stojącą wodę, także z uwzględnieniem czynników takich jak przepuszczalność podłoża.

Premiera 18 września, tylko na Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze