Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pięć milionów w miesiąc. Techland chwali się sprzedażą Dying Light 2

Oraz 20 mln pierwszej części.

Techland poinformował, że Dying Light 2 Stay Human sprzedało się w nakładzie 5 milionów egzemplarzy. Podano też wyniki pierwszej odsłony serii – 20 mln sztuk.

W przypadku nowej części mowa o okresie od premiery – 4 lutego – do końca tego miesiąca, a więc o zaledwie 24 dniach na rynku. „Liczba ta znacząco rośnie z każdym kolejnym miesiącem” – zapewnia polska firma.

„Sukces serii Dying Light to dowód na to, że tworzymy dla naszych graczy niezapomniane przeżycia” – dodaje dyrektor generalny Paweł Marchewka w komunikacie prasowym.

Techland przypomina, że w przyszłym tygodniu Dying Light 2 doczeka się znaczącej aktualizacji. Ma to być największa z wydanych dotychczas łatek, wprowadzająca między innymi oczekiwany przez fanów tryb Nowej Gry Plus.

Deweloperzy obiecywali w przeszłości, że do produkcji zmierzają także tryb fotograficzny i różne ustawienia związane z poziomami trudności. W tym przypadku nie znamy jednak konkretnych terminów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze