Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pięć gier Sony na PlayStation VR

Pakiet mini-gier, Until Dawn, Tumble VR i inne.

Sony ogłosiło wczoraj wieczorem kilka nowych projektów, zmierzających na zestaw rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Pierwsze w kolejce jest VR Worlds, czyli pakiet pięciu mini-gier od Sony London Studio. W zestawie jest The London Heist, wykorzystujące kontrolery PS Move (sprzedawane osobno) lub DualShock 4 do przeprowadzenia napadu i ucieczki.

Jest też znane już Into The Deep, gdzie wcielamy się w nurka eksplorującego podwodne krajobrazy. VR Luge opowiada o dynamicznej jeździe w dół kalifornijskich ulic, a w Danger Ball będziemy odbijać piłeczkę za pomocą dłoni.

Zestaw VR Worlds uzupełnia Scavenger's Odyssey, koncentrujące się na poszukiwaniu artefaktów kosmitów.

Twórcy Until Dawn - Supermassive Games - szykują dwa tytuły na PlayStation VR. Pierwszy z nich to ogłoszone już Until Dawn: Rush of Blood, związane z tym horrorem raczej tylko nazwą.

Jest też logiczne Tumble VR, testujące zręczność i kreatywne myślenie. Tytuł wydano już na PlayStation 3, ale teraz został on oczywiście odpowiednio przebudowany, z nowymi poziomami i trybami. Za pomocą „ekranu społecznościowego” drugi gracz będzie mógł podpowiadać.

Playroom VR od oddziału z Japonii przeznaczone jest na większą imprezę. Jedna osoba zakłada PlayStation VR, reszta korzysta ze zwykłych kontrolerów.

Na koniec jest jeszcze gra akcji RIGS od Guerrilla Cambridge - tytuł także dobrze już znany.

Spodziewamy się, że wszystkie wymienione pozycje zadebiutują wraz z PlayStation VR, w październiku.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze