Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Phasmophobia - zeszyt, zapiski ducha

Gdzie położyć notes.

By zdobyć jedną ze wskazówek na temat ducha w Phasmophobia, możemy spróbować zdobyć jego zapiski. W tym celu, należy użyć zeszytu (czy też notesu), jednego z podstawowych przedmiotów w grze.

Zabierz notes z półki w ciężarówce i znajdź pomieszczenie, w którym jest duch, albo pokój, w którym jego obecność jest najbardziej prawdopodobna - warto wcześniej na przykład sprawdzić temperaturę.

Zeszyt możesz położyć na stoliku, szafce lub na podłodze, po prostu trzymając go i wciskając klawisz F. Położony zeszyt (1) będzie niezapisany.

Po zostawieniu zeszytu najlepiej zgasić światła i opuścić pokój. Jeśli po powrocie po kilkudziesięciu sekundach w notesie nie będzie zapisków, to oznacza, że albo wybraliście złe pomieszczenie, albo (jeśli już ustaliliście, że to właśnie dane pomieszczenie jest nawiedzane), akurat ten rodzaj ducha nie skorzysta z zeszytu.

W zeszycie mogą pojawić się albo normalne słowa, albo duże symbole. Gdy zobaczysz cokolwiek na stronach notesu, otwórz dziennik klawiszek J i ustal, że znalazłeś wskazówkę w postaci zapisków w zeszycie.

Poprzednio: Phasmophobia - odciski ducha

Spis treści: Phasmophobia - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Phasmophobia - nie działa: błędy i problemy z serwerami

Tagi

Komentarze