Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Phantasy Star Online 2 zmierza na PlayStation 4 w Japonii

Co z Zachodem?

Sega zamierza opublikować Phantasy Star Online 2 na PlayStation 4 w Japonii. Nie podano jednak żadnych szczegółów na temat ewentualnego debiutu na Zachodzie.

Wersja PS Vita

Darmowa produkcja sieciowa (z transakcjami cyfrowymi) ukaże się na nowej konsoli Sony w przyszłym roku - dodaje serwis 4Gamer, cytowany przez Siliconerę.

Phantasy Star Online 2 ukazało się na PC w 2012 roku, by rok później doczekać się konwersji na PlayStation Vita. Sega nie zdecydowała się jeszcze na lokalizację na angielski, choć wersja z Azji południowowschodniej posiada wsparcie dla tego języka.

Blokada adresów IP sprawia jednak, że gracze z Zachodu mają problemy z dołączeniem do rozgrywki, a wspomniane wydanie z Azji jest „do tyłu” pod względem aktualizacji w porównaniu z odsłoną japońską.

Sega miała kiedyś plany na publikację produkcji poza Azją, ale ostatnio słyszeliśmy o nich we wrześniu 2012 roku, na imprezie PAX.

PSO2 to futurystyczna gra MMO, stawiająca na akcję i elementy strzelanek TPP. Gracz tworzy swoją postać przed przystąpieniem do rozgrywki, wybierając klasę, rasę czy wygląd.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Phantasy Star Online 2

Android, iOS, PS4, Xbox One, PlayStation Vita, PC

Related topics
PS4
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze