Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Peter Weller wraca do roli RoboCopa po 32 latach - w RoboCop: Rogue City

Polska strzelanka dostała też trailer.

Pierwszy trailer z rozgrywką w polskim RoboCop: Rogue City ujawnia gwiazdę, która wcieli się w głównego bohatera. To sam Peter Weller, który tym samym wraca do roli po ponad 30 latach.

Mężczyzna wcielał się w metalowego policjanta w oryginalnym filmie oraz w sequelu, lecz później z przestępcami w mrocznym Detroit walczyli już inni. Sam Weller - pomimo 75 lat - pozostaje aktywny w świecie filmów i seriali.

Jeśli o samym RoboCop: Rogue City mowa, gra ukaże się w czerwcu przyszłego roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Polskie studio Teyon odpowiadało wcześniej za inne filmowe adaptacje, jak Terminator: Resistance i Rambo: The Video Game.

„Triumfalny powrót RoboCopa nie byłby wiarygodny bez człowieka, który tchnął w niego życie i z podekscytowaniem ujawniamy, że Peter Weller podłoży głos pod postać” - napisano w komunikacie.

Uzbrojeni w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, staniemy do walki z ludźmi dążącym do zniszczenia naszego rodzinnego miasta. Wszystko to w perspektywie pierwszej osoby.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

RoboCop: Rogue City

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze