Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PES 2020 - pierwszy gameplay. Legendarni piłkarze kontra Barcelona

Mecz towarzyski.

W trakcie prowadzonej przez IGN relacji z E3 zaprezentowano pierwszy gameplay z PES 2020, a więc zapowiedzianej niedawno tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu od Konami.

W materiale przedstawiono fragment przykładowego meczu towarzyskiego. W spotkaniu wzięła udział drużyna legend - składająca się między innymi z takich słynnych piłkarzy, jak Iniesta, Totti i Ronaldinho - oraz zespół FC Barcelony.

Zmaganiom towarzyszy komentarz menedżera marki - Andre Bronzoniego - opowiadającego o najważniejszych zmianach, które twórcy wprowadzą w nowej części. Modyfikacje obejmą ulepszone uderzenia z pierwszej piłki i system łapania na spalonych.

W planach są również bardziej realistyczna obrona i mechanikę intencjonalnych fauli. Do tego udoskonalona grafika z poprawionym oświetleniem, modelami piłkarzy, „autentycznymi przerywnikami filmowymi i powtórkami oraz kolejnymi widokami z kamer.

Powstająca produkcja zaoferuje także odświeżony Master League, czyli odpowiednik kariery z serii FIFA, z możliwością wybierania różnych opcji dialogowych. Pojawi się też nowy tryb rozgrywki o nazwie Matchday.

Twarzą PES 2020 jest Messi

PES 2020 zadebiutuje 10 września na PC, PS4 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze