Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Personalizowana Płotka w Wiedźminie 3 – nowy mod dodaje handlarzy końmi

Intrygujący projekt.

Wiedźmin 3 doczekał się mnóstwa różnych modyfikacji, ale okazuje się, że fani wciąż potrafią zaskoczyć. Dowodzi tego mod, który dodaje handlarzy końmi i rozbudowane opcje personalizacji wierzchowca.

Projekt wprowadza cztery stajnie, gdzie można kupić nową Płotkę. Sprzedawcy znajdują się w Białym Sadzie, Novigradzie, Skellige i Toussaint – na mapie oznaczeni są ikoną podkowy. Każdy wyróżnia się unikalnym wyglądem i zestawem wykonywanych czynności.

U handlarzy można jednak nie tylko nabyć konia, ale także spersonalizować wygląd zwierzęcia. Możliwości są szerokie – mod pozwala zmienić oczy wierzchowca, grzywę, typ ciała oraz ogon. W sumie przewidziano 240 elementów kosmetycznych dla Płotki.

Projekt dostępny jest za darmo za pośrednictwem serwisu Nexus Mods, gdzie znaleźć można również instrukcję instalacji (w języku angielskim). Twórcy – internauci Ard Carraigh i Dhu Blaidd – uprzedzają jednak, że mod jest jeszcze w wersji beta.

Stajni nie uda się dodać, jeżeli gracze korzystają z innych modyfikacji związanych z wierzchowcami. Nie są też kompatybilne z siodłami wprowadzonymi w DLC, a całość do działania wymaga włączenia dotyczącej sierści i włosów techniki Hairworks od Nvidii.

Dziękujemy prowadzącemu kanał Wiedźmińskie Siedliszcze za informację o modzie.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze