Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Persona 3 Portable i Persona 4 Golden wkrótce na „nowoczesnych platformach”

Od premiery w Game Passie.

Firma Atlus potwierdziła daty premier Persona 3 Portable oraz Persona 4 Golden na „nowoczesnych platformach”. Wymienione tytuły - oraz Persona 5 Royal - dostępne będą pierwszego dnia w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Persona 3 Portable i Persona 4 Golden zadebiutują 19 stycznia 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 i Nintendo Switch. Warto wspomnieć, że Persona 4 Golden jest dostępna na PC od około dwóch lat, ale trzecia część serii opuści PSP po raz pierwszy.

Zbliża się także premiera Persona 5 Royal, która pojawi się na wymienionych platformach 21 października tego roku. Wszystkie wspomniane gry dostępne będą od premiery w ramach usługi Xbox Game Pass. Niestety, jeżeli kupiliście Personę 5 Royal na PlayStation 4, to nie otrzymacie nextgenowej aktualizacji za darmo - grę w wersji PS5 trzeba kupić ponownie.

Persona to seria japońskich gier RPG osadzonych w uniwersum Shin Megami Tensei, które łączą ze sobą eksplorację lochów i szkolny symulator. Za dnia bohaterowie uczęszczają na zajęcia oraz budują więzi społeczne, a w nocy toczą walkę z demonami w systemie turowym. Gry mogą pochwalić się uznaniem krytyków i uwielbieniem skromnej, acz oddanej grupy fanów z całego świata.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze