Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna wersja World of Warships ukaże się 17 września

„Gigantyczne bitwy morskie.”

Studio Wargaming ogłosiło, że pełna wersja sieciowego World of Warships zadebiutuje na PC już za dwa tygodnie - 17 września.

Co następne? World of Bikes?

„Po sukcesie jaki odnieśliśmy z otwartą betą, jesteśmy wreszcie gotowi wydać naszą nową, dużą produkcję” - zapewnia Fred Menou z Wargaming.

„Z ponad 2 mln graczami, którzy średnio spędzali ponad 3 godziny dziennie w bitwach, jesteśmy gotowi na dominację mórz i oceanów” - dodaje.

W dniu premiery otrzymamy cztery klasy okrętów: potężne pancerniki, zwinne niszczyciele, taktyczne lotniskowce i wszechstronne krążowniki.

Są też dwa drzewa technologiczne (Japonia i USA) oraz wybrane okręty z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Rosji - łącznie ponad 80 okrętów. „Więcej nacji i jednostek planowanych jest do końca roku” - zapewniają twórcy.

Zręcznościowe World of Warships korzysta ze schematu podobnego do World of Tanks i World of Warplanes, ale stawia właśnie na pojedynki okrętów. Ważną rolę odgrywają członkowie załogi, zdobywający punkty doświadczenia i nowe umiejętności wraz z postępami w rozgrywce i kolejnymi meczami.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze