Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna wersja taktycznego Warhammer 40K: Regicide z datą premiery

Koniec Early Access.

Okres przed targami Gamesom to w tym roku gorączkowe zapowiadanie dat premier. Nie inaczej jest w przypadku Warhammer 40K: Regicide - wczoraj ogłoszono, że taktyczna gra opuści program Early Access na Steamie już 26 sierpnia.

Nieco inny Warhammer

Produkcja Hammerfall Publishing stawia na nietypowe podejście do tematu, bowiem rozgrywka w tym tytule wzorowana jest na... szachach.

Możemy grać według tradycyjnych zasad szachowych, ale drugą opcją jest tryb Regicie, gdzie dodatkiem są dwie fazy walki, a także możliwość otwarcia ognia do przeciwnika, rzucania granatów czy korzystania z mocy psionicznych.

Wirtualne szachownice inspirowane są przeróżnymi polami bitew z uniwersum Warhammera 40K, a w rolę pionów i figur wcielają się Space Marines i Orki.

Pełna wersja po opuszczeniu Early Access zaoferuje trzy rozdziały historii i 50 misji, a także umiejętności taktyczne, których obecnie w grze nie ma, aktualizacje dla jednostek czy szereg innych poprawek.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze