Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna wersja MultiVersus opóźniona. Niespodziewany hit bez nowej daty

Ale testy trwają.

Pełna wersja bijatyki MultiVersus została bezterminowo opóźniona. Pierwszy sezon zmagań powinien rozpocząć się 9 sierpnia, gdy zadebiutować miał także Morty z serialu „Rick i Morty”. Oba wydarzenia nie dojdą do skutku. Nie podano nowej daty.

„Zdajemy sobie sprawę, że dla części z was może to być rozczarowanie i chcemy zapewnić społeczność, że pozostajemy zaangażowani w dostarczenie nowych i ekscytujących treści” - napisano na Twitterze. „Damy znać w sprawie terminu tak szybko, jak to tylko możliwe”.

Dla większości graczy opóźnienie nie będzie zapewne większym problem. Od lipca trwają bowiem otwarte testy wersji beta, więc każdy zainteresowany może przystąpić do rozgrywki. A chętnych jest bardzo wielu - na Steamie tytuł nie zszedł jeszcze poniżej dziennej średniej 60 tys. graczy zalogowanych jednocześnie.

Tymczasem premiera pierwszego sezonu oznacza także publikację pierwszej przepustki sezonowej, więc twórcy chcą zapewne odpowiednio doszlifować wyzwania, by nie odstraszyć użytkowników. W nadchodzący weekend gra pojawi się także na turnieju Evo w Las Vegas.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

MultiVersus

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze