Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pedestrian - Magazyn: plansze od 10 do 17

Jak przejść kolejne etapy.

Plansze od 1 do 9 z pierwszego etapu gry Pedestrian opisaliśmy już na poprzedniej stronie. Teraz przedstawiamy opisy kolejnych plansz - to wciąż kontynuacja pierwszego obszaru, który eksplorujemy naszym ludzikiem.


Plansza 10

To prosty fragment - wystarczy dotrzeć do drzwi (1) na końcu. Pamiętaj, że aby opaść na niższy poziom stojąc na przerywanych liniach, wystarczy przytrzymać kierunek w dół i użyć klawisza skoku.


Plansza 11

To kolejna łatwa plansza. Musisz otworzyć drzwi na dole, używając klucza (2), który leży na jednej z platform. Dostęp do niego jest od początku otwarty.


Plansza 12

Ułóż fragmenty planszy tak, jak na screenie, by dostać się do wyjścia.


Plansza 13

Układając i łącząc fragmenty planszy w taki sposób, dotrzesz do klucza (3), z którym potem możesz opaść niżej i otworzyć zamknięte przejście.


Plansza 14

Tutaj wystarczy po prostu przejść po kolejnych platformach i zeskoczyć na dół.


Plansza 15

Użyj dźwigni w rogu planszy, by uruchomić platformę (4). Porusza się ona w górę i w dół, więc można na nią wejść, by podjechać wyżej, do wyjścia.


Plansza 16

Zaczynając na górze włącz jeden przycisk, potem drugi, a odblokujesz przejście z blokadą (5). Po zejściu na dół użyj kolejnych dwóch dźwigni, by uruchomić platformy, po których wskoczysz do wyjścia.


Plansza 17

Połącz fragmenty tak, jak na obrazku niżej. W ten sposób najpierw dotrzesz do pomieszczenia po prawej (6), ale schodząc po drabinie z lewej strony. Dzięki temu będziesz mógł przejść do drugiego pokoju (7), nie blokując potem sobie wyjścia.

Następnie: Pedestrian - Magazyn: plansze od 18 do 25

Spis treści: The Pedestrian - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Pedestrian - Magazyn: plansze od 1 do 9

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze