Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pedestrian - Kampus: plansze od 1 do 7

Wszystkie zagadki i rozwiązania.

Po ukończeniu obszaru z zagadkami na Ulicach w The Pedestrian i przejażdżce metrem, trafisz na obszar kampusu.

To pierwsze osiem plansz, na które trafisz.


Plansza 1

Po prostu wskocz na górę po platformach.


Plansza 2

Przejdź czerwoną planszą, wskocz na drabinę. Wyżej musisz uważać, bo co chwilę odsłania się laser (1) - musisz wskoczyć na górę, gdy laser jest zasłaniany przez blokadę i przełączyć dźwignię.

Dzięki stworzonej w ten sposób podłodze, możesz przejść dalej w lewo, unikając cały czas lasera.


Plansza 3

Nie ma tu żadnych przeszkód, musisz tylko dotrzeć do wyjścia.


Plansza 4

To centralna plansza, na którą musisz przynieść trzy przedmioty - jak już wcześniej robiłeś. Najpierw idziemy po żarówkę.


Plansza 5

Ułóż fragmenty tak, jak pokazujemy na screenie. Wejdź po skrzynkę po lewej i zabierz ją z powrotem, by zrzucić ją na prawym panelu na dół. Wracaj do pokoju, z którego wziąłeś skrzynkę, idź drabiną w dół. Na panelu z trzema drabinami wejdź tą najbardziej po lewej w górę. Idź w prawo po skrzynkę i przeciągnij ją do pomieszczenia z żarówką (2), by ją zabrać.

Wracaj z żarówką i ze skrzynką do pomieszczenia z laserem. Zostaw skrzynkę na trampolinie i wróć do panelu z trzema drabinami. Wejdź drabiną pośrodku i przejdź w prawo, by włączyć trampolinę. Teraz zyskasz skrzynkę, dzięki której dostaniesz się do wyjścia.


Plansza 6

Wrócisz do pomieszczenia centralnego. Zostaw żarówkę i idź w stronę skrzynki. Na następnej planszy musisz tylko wskoczyć po trampolinach do przełącznika (3), by aktywować platformę z prawej strony i wskoczyć z niej do wyjścia.


Plansza 7

Po prostu przejdź w lewo przez dwa znaki.

Spis treści: The Pedestrian - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Pedestrian - Ulice: plansze od 11 do 15

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze