Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch do Horizon Forbidden West naprawia problemy z zadaniami i nie tylko

Kolejne ulepszenia.

Guerilla Games kontynuuje ulepszanie Horizon Forbidden West. Studio opublikowało kolejną aktualizację, która naprawia szereg błędów.

Patch oznaczony numerem 1.11 eliminuje usterki, które między innymi u niektórych graczy blokowały możliwość dalszego realizowania określonych zadań – zarówno z głównego wątku fabularnego, jak i pobocznych.

Naprawiono też błędy dotyczące pozostawianych przez roboty przedmiotów, a takze zachowania wrogich maszyn i ludzkich przeciwników. Do tego rozmaite zmiany związane z używanym przez Aloy wyposażeniem.

Ciekawostką jest dodanie napisów podczas wykonywania utworu, który w angielskiej wersji językowej gry znany jest pod nazwą In the Flood. Aktualizacja udoskonala również widoczność w podwodnych ruinach Isle of Spires i usuwa kolejne usterki prowadzące do crashy, czyli awaryjnego wyłączania gry.

Pełna lista zmian i nowości wprowadzonych w aktualizacji 1.11 dostępna jest we wpisie na forum Reddit. Przypomnijmy, że niedawno dodano opcję wyłączenia animacji towarzyszącej zbieraniu przedmiotów i surowców.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze