Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch do Batman: Arkham Knight na PC oficjalnie dostępny

626 MB zmian i poprawek.

Warner Bros. oficjalnie udostępniło „przejściową” aktualizację dla Batman: Arkham Knight na PC, wprowadzając szereg zmian i poprawek do wycofanej ze sprzedaży produkcji.

Arkham Knight nie lubi grać w 30 FPS

Twórcy wymieniają wprowadzane zmiany: poprawa płynności rozgrywki, optymalizacja zużycia pamięci VRAM oraz usprawnione działanie na „wszystkich” kartach graficznych.

Rozbudowo menu opcji, które otrzyma teraz szereg nowych wartości do wyboru. Wyeliminowano problem pojawiających się w świecie gry tekstur w wyjątkowo niskiej rozdzielczości oraz „zacinanie” przy korzystaniu z dysków HDD.

Trwają też dalsze prace nad kolejnymi poprawkami, które pojawią się w przyszłych łatkach, jak wsparcie dla SLI i Crossfire. W planach jest też publikacja dodatków DLC oraz tryb fotograficzny, dostępne na konsolach.

Pomimo publikacji tej łatki, Batman: Arkham Knight nadal nie jest dostępny w sprzedaży.

Tytuł natychmiast po premierze na PC w czerwcu spotkał się z falą krytyki. Na komputerach osobistych zdecydowano się wprowadzić blokadę do 30 klatek na sekundę i ograniczono dostępne efekty graficzne, a płynność działania i tak była wyjątkowo niska. Grę ostatecznie wycofano ze sklepów w tej wersji.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze