Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Papierowy świat w premierowym zwiastunie Tearaway Unfolded

Debiut wersji PS4.

Zręcznościowe Tearaway Unfolded debiutuje dzisiaj w wersji PlayStation 4, co deweloperzy ze studia Media Molecule postanowili uczcić publikacją premierowego zwiastuna.

Materiał wideo prezentuje uroczy świat produkcji, z oprawą graficzną przypominającą konstrukcje z papieru i kartonu. Jest też system modyfikowania wyglądu postaci i opinie dziennikarzy z całego świata.

Oryginał debiutował jesienią 2013 roku na PlayStation Vita. Przeniesienie wielu elementów rozgrywki na PS4 byłoby trudne, dlatego deweloperzy przebudują niektóre mechanizmy i systemy, by dostosować je do możliwości kontrolera DualShock 4.

Historia pozostała w dużej mierze niezmieniona. Gracze wcielą się w posłańca, którego zadaniem jest dostarczenie bardzo ważnej wiadomości. W wersji Unfolded zwiedzamy także zupełnie nowe lokacje.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze