Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Overwatch 2 zmieni system postępu battle passa. Gracze poczują się „lepiej nagradzani”

Tłumaczy producent wykonawczy gry.

Twórcy Overwatch 2 planują przebudować działanie przepustki bojowej w drugim sezonie rozgrywek. Zmiany na wprowadzić już drugi sezon.

Nie jesteśmy w pełni zadowoleni z tego, jak to obecnie działa. Oczywiście, w przepustce jest dużo fajnych rzeczy, jak możliwość robienia dziennych i tygodniowych misji oraz odblokowanie nowych rzeczy do ulubionych postaci - każdy to uwielbia! Ale jednocześnie widzimy, że jest tu dużo okazji do usprawnienia niektórych rzeczy” - napisał na blogu gry Jared Neuss, nowy producent wykonawczy gry.

Deweloper zapowiedział, że w przyszłości gracze mają czuć się „lepiej nagradzani” i każde wydarzenie będzie zawierało możliwość odblokowania skórki postaci oraz innych przedmiotów kosmetycznych poprzez grę. „Mamy plany w dłuższej perspektywie, żeby przyszłe sezony nagradzały graczy lepiej niż pierwszy sezon” - dodał.

Neuss zdradził również, że „miks zmian w samej Przepustce, większej liczby wyzwań oraz bardziej ekscytującego systemu progresji poprzez grę” pojawi się w sezonie 3, planowanym na luty 2023 roku. Drugi sezon zadebiutuje już 6 grudnia, wprowadzając nową postać, mapę oraz oczywiście przepustkę.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze