Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Overwatch 2 ze znaczącą zmianą. Twórcy zachęcają do gry wieloma postaciami

Usprawniony system wymiany.

Twórcy Overwatch 2 opublikowali listę zmian, które trafią do gry w dniu jej premiery. Jedna z nich sprawi, że wymiana bohatera w trakcie rozgrywki będzie o wiele przyjemniejsza.

Mowa o przebudowaniu umiejętności pasywnej, dzięki której postacie skupiające się na zadawaniu obrażeń zachowywały 30% naładowania superumiejętności po zmianie herosa w trakcie rozgrywki.

Gracze zwrócili uwagę na niesprawiedliwość takiego rozwiązania, dlatego twórcy postanowili, że wraz z premierą gry, każda postać – niezależnie od pełnionej roli – otrzyma ten sam bonus.

Po ogłoszeniu zmiany polegającej na przekazywaniu 30% naładowania superumiejętności podczas zmiany bohaterów zadających obrażenia, otrzymaliśmy wiele pytań, dlaczego nie dotyczyło to wszystkich postaci. Po dalszych testach zgadzamy się i wprowadzamy zmiany, aby wszyscy herosi mieli dostęp do tej mechaniki w dniu premiery” – czytamy w opisie patcha.

System ten ma zachęcić do częstszej zmiany bohaterów podczas rozgrywki, gdyż zdaniem twórców, większość graczy preferuje zabawę ograniczoną pulą postaci. Co ciekawe, pomysł ten kłóci się z ostatnimi decyzjami Blizzarda. Firma nie wycofała się bowiem z pomysłu o zablokowaniu nowych herosów w przepustce bojowej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Overwatch 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze