Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Overwatch 2 rezygnuje z lootboxów. Blizzard woli przepustki sezonowe

Oraz wbudowany sklepik.

Blizzard ujawnił nową, sezonową strukturę darmowego Overwatch 2. Co interesujące, sieciowa strzelanka rezygnuje z lootboxów, stawiając szerzej na przepustki sezonowe i wbudowany sklep.

Jak wynika z opublikowanego harmonogramu, sezony będą trwały dziewięć tygodni, a każdy wprowadzi właśnie season pass, z nowymi postaciami, trybami, mapami i elementami kosmetycznymi.

W Overwatch 2 nie będzie skrzynek z łupami. Zamiast nich, nasza unowocześniona gra-usługa zapewni graczom możliwość kształtowania swoich własnych przeżyć podczas rozgrywki. Będą mogli zdobyć pożądane przedmioty bezpośrednio poprzez Karnet Bojowy oraz za pośrednictwem zupełnie nowego i stale aktualizowanego sklepu w grze” - czytamy na oficjalnej stronie.

Choć produkcja debiutuje 4 października, tryb PvE ukaże się dopiero w przyszłym roku. Jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, ogólna struktura rozgrywki zmienia się na potyczki „5 na 5”.

„Darmowy dostęp eliminuje barierę wejścia, dzięki czemu każdy z dowolnego miejsca na świecie może wejść do gry wraz z przyjaciółmi lub znaleźć kogoś do wspólnej rozgrywki online” - dodaje Blizzard, zapowiadając także pełny cross-play i przenoszenie postępów między PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze