Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outriders - skrzynki i loot

Przedmioty dla postaci.

Outriders jest grą, w której istotnym elementem jest rozwój postaci poprzez zdobywanie nowego wyposażenia. Sprzęt zdobywamy najczęściej podczas misji - otwierając skrzynie z lootem (loot to angielskie określenie przedmiotów, które wypadają z wrogów i skrzyń).

Na początku skrzynki z amunicją (1) mogą mylić się ze skrzyniami z bronią i wyposażeniem (2). Skrzynki z lootem są prostsze, drewniane i prostokątne. Szybko uczymy się je odróżniać.

Skrzynki z lootem często są ukryte, dlatego warto sprawdzać wszystkie zakamarki lokacji.

Po otworzeniu skrzyni, nagrody wypadają z niej na ziemię i musimy je podnieść. Możemy też od razu je założyć lub rozłożyć na części (które potem wykorzystamy podczas modyfikacji wyposażenia). Zanim podniesiemy przedmiot, widzimy obok niego zieloną (3) lub czerwoną strzałkę. To oznaczenia pokazujące, czy dany przedmiot jest lepszy czy gorszy od tego, który aktualnie mamy założony.

Warto jednak zaznaczyć, że i tak dobrym pomysłem jest sprawdzanie dokładnych opisów przedmiotów na ekranie wyposażenia. Nawet jeśli obrażenia nowej broni są nieco większe, to specjalna cecha może być już trochę gorsza - zielona strzałka w późniejszych etapach nie musi oznaczać, że warto dany przedmiot wyposażyć.

Loot wypada też oczywiście z pokonywanych wrogów. Po każdej walce warto rozejrzeć się dokładnie. Przedmioty leżące na ziemi są oznaczone wysokimi smugami światła (4), więc trudno je przeoczyć.

Podnoś wszystkie przedmioty, jakie znajdziesz - także te gorsze. Możesz je później sprzedać, albo rozłożyć na części.

Następnie: Outriders - zasoby: rodzaje i pozyskiwanie

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - wyróżnienia, co to jest

O autorze
Komentarze