Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Otwarte testy beta trybu sieciowego Titanfall 2 już w ten weekend

Ujawniono mapy i tryby.

Zgodnie z zapowiedziami, Electronic Arts i Respawn Entertainment przeprowadzą otwarte testy trybu sieciowego Titanfall 2. Pierwsza faza rozpocznie się już w ten piątek - 19 sierpnia - i potrwa przez weekend.

Warto przypomnieć, że do zabawy przystąpią tylko posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Zwolennicy PC obejdą się smakiem - kulisy takiej decyzji opisywaliśmy dziś rano.

W najbliższy weekend sprawdzimy tryb Bounty Hunt z pojedynkami „5 na 5”. Powalczymy tu nie tylko z innymi graczami, ale także z jednostkami kierowanymi przez sztuczną inteligencję - na wzór poprzedniej odsłony serii. Drugi tryb to bardziej klasyczne pojedynki „8 na 8” w ramach Pilots vs. Pilots, już tylko z udziałem ludzi.

Pierwsza faza testów to dwie mapy: podziemna placówka IMC z wąskimi korytarzami - Boomtown - oraz kamienna planeta z kilkoma strumieniami - Homestead.

W kolejny weekend, zaczynając od 26 sierpnia, wersja beta będzie dostępna ponownie. Do wymienionych wyżej treści dołączy kolejny tryb rozgrywki - Amped Hardpoint („6 na 6”, z kontrolą punktów) oraz mapa Forward Base Kodaia, czyli wysunięta baza wojskowa IMC, przejęta przez rebeliantów.

Podczas obu faz testów beta gracze sprawdzą dwa Tytany: Ion oraz Scorch. Do tego bogaty arsenał broni oraz szereg umiejętności pilotów, jak linka z hakiem czy ostrze pulsacyjne.

Dostępna będzie także funkcja Networks, do sprawnego wyszukiwania znajomych w sieci i tworzenia wspólnych meczów.

Pełna wersja Titanfall 2 ukaże się 28 października.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze