Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Otwarta beta Star Wars Battlefront 2 przedłużona do środy

Ostatnie dni akcji.

Electronic Arts potwierdziło, że otwarte testy beta Star Wars Battlefront 2 na PC, PS4 i Xbox One zostały przedłużone do środy, 11 października.

Według pierwotnych planów dostęp miał zakończyć się wczoraj. Tak się jednak nie stało, a o zmianie planów poinformowano na Twitterze.

Leci bo chce

Beta rozpoczęła się w piątek, 6 października. Jeżeli zamówiliśmy grę przed premierą (przed 1 października), zabawę mogliśmy zacząć wcześniej - od wtorku, 4 października.

Wydaje się, że Star Wars Battlefront 2 zostało ciepło przyjęte w testowej wersji, choć pewne kontrowersje wywołuje rozbudowany system skrzyń z losowymi dodatkami.

Beta 2 oferuje cztery tryby gry wieloosobowej: Galaktyczny szturm z bitwami dla 40 osób na ulicach miasta Theed na Naboo, Natarcie myśliwców z walką za sterami statków w kosmosie, Starcie dla samej piechoty na planecie Takodana oraz Tryb Arcade, gdzie mierzymy się w botami.

Podczas testów dostępne są wszystkie podstawowe klasy statków kosmicznych oraz żołnierzy. W przypadku piechoty otrzymujemy cztery klasy - szturmowca, oficera, żołnierza z bronią ciężką oraz zwiadowcę z karabinem snajperskim.

Wszyscy mogą korzystać ze zdolności specjalnych, które modyfikujemy przy użyciu kart.

Pełna wersja Star Wars Battlefront 2 debiutuje 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze