Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnie darmowe DLC do Wiedźmina 3: tryb Nowa Gra Plus

AKTUALIZACJA: Dostępne na Xbox One, PC i PlayStation 4.

Aktualizacja (17.08.2015): Tryb Nowej Gry Plus jest już dostępny do pobrania na Xbox One, z poziomu Xbox Store (9,51 MB), na PlayStation 4 (1,3 MB) oraz na PC: na Steamie lub na GOG Galaxy, po wybraniu panelu z dodatkami w blibliotece apalikacji.

„Wciąż spragniony dodatkowej akcji? Rozpocznij nową grę ze wszystkimi zdolnościami i przedmiotami z poprzedniej rozgrywki, zdobywaj lepsze łupy, zabijaj jeszcze potężniejsze bestie i przeżyj ponownie heroiczną przygodę fantasy w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon!” - czytamy w opisie.

Zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko ostatnie darmowe rozszerzenie DLC pojawi się także na PC i PlayStation 4.

*

Aktualizacja (28.07.2015): Marcin Momot z CD Projekt Red ujawnił kilka szczegółów na temat zmian oferowanych w trybie Nowej Gry Plus.

Menedżer poinformował na oficjalnym forum dyskusyjnym, że po rozpoczęciu nowej kampanii wrogowie będą oczywiście potężniejsi.

Przeniesiemy wszystkie punkty doświadczenia, a Geralt automatycznie awansuje na 30. poziom, jeśli pierwsze podejście zakończyliśmy na niższym stopniu.

Postać zachowa także wszystkie przedmioty oraz receptury alchemiczne. Przy starcie New Game Plus wybierzemy dowolny poziom trudności, także Death March. Na samym początku otrzymamy również miksturę oczyszczenia, jeśli zechcemy zresetować umiejętności.

Nie podano daty premiery dodatku.

*

Oryginalna wiadomość (27.07.2015): Ostatnie DLC z pakietu szesnastu darmowych dodatków do Wiedźmina 3 to oczekiwany niemal od premiery, nowy tryb rozgrywki - New Game Plus.

Tak jak i w innych grach z taką opcją, ten tryb zabawy pozwoli najpewniej rozpocząć nową kampanię fabularną, ale z zachowaniem umiejętności i ekwipunku z poprzedniego podejścia. Szczegóły nie są jednak jeszcze znane.

Wiadomo także, że rozszerzenie nie ukaże się w tym tygodniu. Zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko poznamy więcej informacji.

Bonus dostaną wszyscy posiadacze gry w dowolnej wersji - cyfrowej i pudełkowej. W przypadku odsłony PC konieczne jest zarejestrowanie tytułu - na GOG lub na Steamie.

Warto przypomnieć, że w planach dla Wiedźmina 3 są także dwa płatne, większe rozszerzenia, zapewniające około 30 godzin rozgrywki. Pierwsze - Serca z Kamienia - zadebiutuje w październiku.

Na konsolach darmowe DLC znaleźć można w dedykowanych sklepach: Xbox Store i PlayStation Store.

Pełną listę wszystkich wydanych już rozszerzeń znaleźć można w naszym poradniku.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze