Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnia szansa na zabawę w trybach sieciowych Uncharted 2 i 3 oraz The Last of Us na PS3

Sony wyłącza serwery.

Już dziś w nocy, o godzinie 2:00, Sony wyłączy serwery Uncharted 2: Pośród Złodziei, Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, The Last of Us oraz dodatku Left Behind na PS3. Oznacza to koniec trybu wieloosobowego we wspomnianych tytułach.

Wciąż można dołączyć do rozgrywki sieciowej, a dodatkowo twórcy serii - studio Naughty Dog - udostępniło wszystkie DLC do trybów multiplayer za darmo. Wystarczy udać się na PS Store i pobrać pliki.

Tryby sieciowe w serii Uncharted zawsze przyciągają graczy

„Tryby wieloosobowe w Uncharted i The Last of Us na PS3 to kluczowe projekty w historii Naughty Dog. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wspierać pełną pasji społeczność, która rosła przez niemal dekadę. Mamy wiele wspomnień o wspólnej zabawie z wami przez te lata” - napisało studio w oficjalnym komunikacie.

W kontekście wyłączenia serwerów warto przypomnieć, że niedawno Sony usunęło DriveClub z PlayStation Store, natomiast obsługa sieciowa wyścigowej gry pozostanie aktywna tylko do marca 2020 roku.

Aktualnie Naughty Dog pracuje nad The Last of Us 2. W grze wcielimy się tym razem w Ellie, a akcję osadzono pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony cyklu. Brak potwierdzonej daty premiery, lecz wielu informatorów wspomina o lutym 2020 roku.

Źródło: Naughty Dog

Następnie: EA nie ma w planach Star Wars Battlefront 3

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze