Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ork z miotaczem ognia w kolejnym zwiastunie Śródziemie: Cień Wojny

Zmechanizowane plemię.

Warner Bros. opublikowało kolejny trailer powstającego Śródziemie: Cień Wojny. Nagranie przybliża plemię orków, na którego przedstawicieli gracze natkną się w grze.

Frakcja stawia na maszyny i rozwój technologiczny. Korzysta z zasobów wydobywanych z kopalń Tamon Angrem, by wykuwać broń, którą później otrzymują żołnierze armii Saurona.

Zabawa z ogniem

Przedstawiciele plemienia podczas walki używają zaawansowanych broni oraz narzędzi. W zwiastunie można dostrzec między innymi orka wyposażonego w podpalający wrogów miotacz ognia.

„Każdy członek frakcji postrzega siebie jako tryb większej maszyny, która pewnego dnia obejmie cały Mordor” - wyjaśniają twórcy w opisie ugrupowania.

Zobacz: Śródziemie: Cień Wojny - Poradnik, Solucja

W produkcji powróci znany z poprzedniej części system Nemezis. Mechanizm pozwoli graczom przejąć kontrolę nad orkami pochodzącymi zarówno ze wspomnianego plemienia, jak i pozostałych. Dysponujący różnego rodzaju sprzętem mogą okazać się istotnym wsparciem dla Taliona i Kelebrimbora.

Tytuł jest kontynuacją Śródziemie: Cień Mordoru. Twórcy rozbudowują założenia oryginału, ale nie wprowadzają rewolucyjnych zmian w podstawach rozgrywki. Dynamiczna i efektowna walka przypomina serię Batman Arkham, przy drobnych urozmaiceniach.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje 10 października na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze